.

.

LϟK 6 Pack Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 5 4 SE / 42mm Серија 3 2 Max Покриеност, Балон за Слободни Флексибилни Мека TPU за iWatch 44mm 42mm

LϟK 6 Pack Екран Заштитник Компатибилен за Apple Види 44mm Серија 6 5 4 SE / 42mm Серија 3 2 Max Покриеност,

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Компатибилност - Специјално дизајниран за Apple Види 44mm Серија 6 5 4 / Apple Види SE 44mm / Apple Види 42mm Серија 3 2 6 само. 【Специјално Материјал】мали гребнатини и меурчиња автоматски во рамките на 29 часа. 【Чувствителни на Допир】Само 0.6 мм дебелина одржува Види оригиналот одговор чувствителност, обезбедување брз стан лансирање. 【Случај-Friendly Дизајн】Дизајниран да биде компатибилен со повеќето случаи.Екстра простор е оставен околу границите за вашиот случај да заврши околу рабовите на вашиот мобилен без мешање со филмот. 【Максимална Покриеност】Флексибилни TPU екран заштитник ќе одговара на вашиот екран совршено од криви работ да се криви раб.Тоа дизајниран да им понуди на максималниот износ на покритие за вашиот Види на екранот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите