.

.

466 Екстра Бели Букви со Организаторот за Променливи се Чувствува Писмо Одбор Писма Бела (3/4 инчи и 2 инчи) + 11 Cursive Зборови + 12 Месеци + 7 Дена + 1 Организатор Пре-Сече Плас

466 Екстра Бели Букви со Организаторот за Променливи се Чувствува Писмо Одбор Писма Бела (3/4 инчи и 2 инчи)

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

★ 374 ПРЕ-СЕЧЕ 3/4 ИНЧИ ПИСМА + 92 ПРЕ-СЕЧЕ 2 ИНЧЕН ПИСМА за чувствува писмо одбор. ★ 1 БУКВА ОРГАНИЗАТОР - 36 мрежи со отстранлив сепаратори.Сите 3/4-инчен букви и 2-инчен писма веќе се распоредени и се става во внатрешноста на организаторот. ★ 11 CURSIVE ЗБОРОВИ - Сон, Семејство, насмевка, Благослови, мир, желбата, надежта, среќни, Дома, во Мојата, ги инспирира. ★ 12 МЕСЕЦИ + 7 ДЕНА - јануари, февруари, Март, април, Мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота, недела. ★ Совршен додаток на вашата чувствува писмо одбори.Со нашата мулти големина на букви, можете да ја изразат својата креативност понатаму.Тоа е дефинитивно една совршена декорација за забава, роденден, матура, Денот на Вљубените, Велигден, денот на Благодарноста, Божиќ, или било која прилика ќе се разгледа незаборавни и значајно.СУПЕР ПИСМО ПОСТАВИТЕ ПАКЕТ. · 374 ПРЕ-СЕЧЕ 3/4 ИНЧИ ПИСМА. · 92 ПРЕ-СЕЧЕ 2 ИНЧЕН ПИСМА. · 11 Cursive Зборови - Сон, Семејство, насмевка, Благослови, мир, желбата, надежта, среќни, Дома, во Мојата, ги инспирира · 12 Месеци + 7 Дена - јануари, февруари, Март, април, Мај, јуни, јули, август, септември, октомври, ноември, декември, понеделник, вторник, среда, четврток, петок, сабота, недела. · 1 Буква Организатор - 36 мрежи со отстранлив сепаратори.Сите 3/4-инчен букви и 2-инчен писма веќе се распоредени и се става во внатрешноста на организаторот. · 1 СКЛАДИРАЊЕ ТОРБИЧКА.МОЖЕТЕ ДА ГИ КОРИСТИТЕ ЗА БИЛО КОЈА НАМЕНА И ПРИЛИКА. · Почетен Décor · Соопштение · Message Оставајќи · Социјални Медиуми Пост · Кафуле и Ресторан · Деца' Образование (математика и правопис) · Подарок за Роденден, Денот на Вљубените, Велигден, денот на Благодарноста, Божиќ.. најчесто поставувани прашања П : Дали сите букви пре-сече и се подредени?A : Да, сите букви како и cursive зборови се пре-сече.Сите писма се сортираат и се става во внатрешноста на организаторот.П : Колку се високи букви?A : 3/4" (374 компјутери), 2" (92 компјутери), 3/4" (cursive денови и месеци), 2" (cursive зборови).П : Дали буквите се држи добро?A : Да, тоа стапови прилично добро.Ја чувствував е густа и колче на задната страна на букви е дебел и долг.П : Дали таа дојде со прашалник, доларот знак, итн.?A : Да, тоа доаѓа со : , . ? / @ # $ % & * ! £ + - x () €, итн.П : Дали таа дојде со организаторот или складирање пошта?A : Да, 1 организаторот и 1 drawstring торбичка се вклучени.Додади во Кошничка сега!Бидете Храбри за да се Покаже Вашата Инспирација со Креативноста.За Joyrior Како посебна продавачот, ние секогаш сме посветени на обезбедување на вас со фантастични и висок квалитет на дом и кујна резерви.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите