.

.

Colcolo Едноставен, Елегантен Сатен Цвет Девојка Кошница, Med/Големи Кошеви

Colcolo Едноставен, Елегантен Сатен Цвет Девојка Кошница, Med/Големи Кошеви

мислење на клиентот:

DEN 359.76
Достапност
Во достапна форма

Направен од висок квалитет на бамбус и мазна, мека сатен ткаенина, тоа се чувствува мека и удобна.Додадете постојан прекрасен меморија за вашиот голем ден.Модерен и луксузен свадба додаток, Многу убав прилог на вашата свадба.Димензии : 22 х 23 см/8.66 x 9.06 инч.Овој нежен цвет кошница е совршен за младите цвет да се носат и голема за задржување на цвеќе или ливчиња од роза.Опис : - Модерен и луксузен свадба додаток, Многу убав прилог на вашата свадба - Овој нежен цвет кошница е совршен за младите цвет да се носат и голема за задржување на цвеќе или ливчиња од роза. - Направен од висок квалитет на бамбус и мазна, мека сатен ткаенина, тоа се чувствува мека и удобна - Додадете постојан прекрасен меморија за вашиот голем ден. - Димензии : 22 х 23 см/8.66 x 9.06 inch Package Вклучува : 1 Парче Цвет Basket Note : 1. Бојата може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.2. Ве молиме овозможи на tinny мерење на отстапување се должи на рачно мерење.3. Ви благодариме за вашето разбирање и уживајте во вашата шопинг момент!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите