.

.

2018 2019 2020 2021 GMC Терен INTELLILINK Навигација со Автомобил,GMC Infotaintment Систем RUIYA HD Јасно КАЛЕНО СТАКЛО Екран со некоја Заштитна Фолија (8-Инчен)

2018 2019 2020 2021 GMC Терен INTELLILINK Навигација со Автомобил,GMC Infotaintment Систем RUIYA HD Јасно КАЛЕНО

мислење на клиентот:

DEN 316.56
Достапност
Во достапна форма

★ЛАСЕРСКИ СЕЧЕ ЗА ПРЕЦИЗНО ОДГОВАРА.Нема потреба да се намали на рабовите, како што е компатибилен со GPS navigators на 2018 2019 2020 2021 GMC Терен. 2018 2019 2020 2021 GMC Терен Навигација со Автомобил Екран Заштитен Филм-Сите Околу Заштита за Вашиот Сакан Автомобил Зошто Ви Треба Navagation Екран Заштитник?Како ќе ги користат вашиот автомобил navigator, ќе забележите дека одржувањето на својата сосема нов изглед може да биде одзема време скучна работа.Прекувремена работа, тоа ќе се покрие со отпечаток smudges, прашина, гребнатини, или во најлош случај, случајно одлевање течни или мала гребнатинка на прстен кој минатата животот на екранот.Но, не се секирај!Ние имаме совршено решение за зачувување на нане состојбата на вашата GPS navigator!Она што го Прави ♥RUIYA Навигација со Автомобил Екран Заштитник♥ Стане 's Најдобри Slling? ✔ Јасни и јасно е, удобно чувство на допир загарантирани! ✔ Анти отпечаток, анти нула, анти-експлозија и анти-нафта. ✔ Совршен 0.25 mm дебелина.Одржување на нане состојба на навигација на екранот без да се жртвува неговиот допир, способности, со истовремено подобрување на нејзината нежност и јасност. ✔ Изработени од high-end отпорен на гребење на површината на полимер и помешани со oleophobic слој да се направи тоа отпорна на отпечатоци smudges. ✔ Нема остатоци ќе бидат оставени за навигација на екранот кога ќе го отстранете го поклопецот. ✔ Ако екранот заштитник станува мрсна или валкани, едноставно ги површината со микрофибер крпа и тоа ќе изгледаат сосема нов повторно Нема штетни супстанции за чистење!Кој Автомобили одговара за екран?Тоа е погоден за 2018 2019 2020 2021 GMC Терен.Напомена : Пред да се направи со цел,да бидете сигурни дека вашиот екран е оригинален тип.Ние, исто така, ја прифати изменуваат,pls кажете ни го вашето барање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите