.

.

CHNOI Метал Птичји Кафез Козметички Складирање Рек Кармин Парфем за Нега на Кожата Производи Завршувањето на Екранот Рек Десктоп Складирање Објекти

CHNOI Метал Птичји Кафез Козметички Складирање Рек Кармин Парфем за Нега на Кожата Производи Завршувањето на

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

Производот е направен од железо уметноста, а на површината е насликана со високи-температура на печење боја и боја на површината е дури и во ред и не е лесно да исчезнат.На birdcage форма е полн со креативност.лесно и разноврсна за сите прилики.Дршката дизајн е светла, убава, што го прави полесно да се укине и место.Круг железо топката на дното е мазна и круг, без повреда на работната површина.Полу-отворен три-димензионални дизајн го прави разумно користење на десктоп простор и го прави лесен за пристап.Производот е направен од железо уметноста, а на површината е насликана со високи-температура на печење боја и боја на површината е дури и во ред и не е лесно да исчезнат.На birdcage форма е полн со креативност.лесно и разноврсна за сите прилики.Дршката дизајн е светла, убава, што го прави полесно да се укине и место.Круг железо топката на дното е мазна и круг, без повреда на работната површина.Полу-отворен три-димензионални дизајн го прави разумно користење на десктоп простор и го прави лесен за пристап.Спецификација : - Име : метал птичји кафез козметички складирање рек - Категорија : десктоп складирање, метал козметички складирање рек - Материјал : Железо - Тежина : види слика - Големина : види слика - Боја : golden Package list - 1 * Златен метал птичји кафез козметички складирање rack Notes : 1. Само продаде главни производи, а не на други производи.2. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.3. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!.

Клучни карактеристики

- Name:
metal bird cage cosmetic storage rack
- Category:
desktop storage, metal cosmetic storage rack
- Material:
Iron
- Weight:
see picture
- Size:
see picture
- Color:
golden
Package list :
- 1 * Golden metal bird cage cosmetic storage rack :
Notes:
1. Only sell main products, not other products. :
2. Since manual measurement is required, please leave a space of 1-3 cm. :
3. Due to screen differences, the color may be slightly different from your expected color, please allow. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :

Им се допаѓа и на купувачите