.

.

Beadthoven 1Box 5Sizes Сребро Месинг Слајд На Крајот Clasps со Алуминиумски Hummer Ноктот Clasps и Железо Пресврт Extender Синџири Скок Прстени Цевка Crimp Кабелот Завршува Изнаоѓање за Нак

Beadthoven 1Box 5Sizes Сребро Месинг Слајд На Крајот Clasps со Алуминиумски Hummer Ноктот Clasps и Железо Пресврт

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

【Пакет】5 Големини Слајд На Крајот Claps, 20 Pcs/Големина, 100 Pcs во Вкупниот; 100 Pcs Скок Прстени, 50 Pcs Hummer Ноктот Clasps, 50 Насоки Extender Синџири. 【Големина】Слајд Крајот Затворач : 10мм/13mm/16mm/20mm/25мм, 5.5~6mm Широк, 3мм во кол, Дупка : 1x3mm.Скок Прстен : 5x0.8мм, 3.5 мм во кол.Hummer Clasps : 12x6mm, Дупка : 1.2 mm.Extender Синџир : 45~55x3.5mm, Линк : 5.5x3.5x0.5мм. 【Функција】Овие слајд clasps се одлични за завршување на вашиот мулти-влакно дизајни.Користење со лежиште loomed дизајни, со семе мониста, купот синџир, топката синџир, уметнички жица, алуминиум материјал и разни stringing жици за брзо и чисти крај. 【Лесен за Употреба】Овие накит правејќи колекции ги задоволи секојдневните потреби, кои ви даваат повеќе избор.Нема повеќе да се грижите за паѓање и да се губи.Доаѓаат со висок квалитет организатор чување на сад, да ви работи уредно и безбедно. 【Употреба】Оваа црево има јамка прилог, па лесно можете да додадете затворач на вашата фигура.Користете го овој цевка за да се заврши loomed или stitched дизајни.Совршен за накит одлуки почетник и професионални.Можете да започнете за правење на обетки, ѓердани, нараквици, шарм, anklets и повеќе.За Нашиот Бренд-Beadthoven Beadthoven е нашата регистрирани бренд, ангажирани во рачно изработени накит, вклучувајќи DIY обетки, белегзии Ние, исто така, специјализирана за сите видови на Накит Наоди како монистра, копчиња, скок прстени, игли, кабли и pendant шарм, Занает Алатки за DIY Костимирани Накит Дизајн.Спецификација : Материјал : Месинг, Цинк Легура, Iron Brand : Beadthoven Findings : 5.5~6x10x4mm, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1x3mm, 20pcs;Наоди : 5.5~6x13x4mm, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1x3mm, 20pcs;Наоди : 5.5~6x16x4mm, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1x3mm, 20pcs;Наоди : 5.5~6x20x4mm, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1x3mm, 20pcs;Наоди : 5.5~6x25x4mm, 3мм внатрешен дијаметар, дупка : 1x3mm, 20pcs;Скок во Рингот : 5x0.8мм, 3.5 мм во дијаметар, 100pcs;Затворач : 12x6mm, дупка : 1.2 mm, 50pcs;Синџир : 45~55x3.5mm, линк : 5.5x3.5x0.5mm, 50strands;Пакување Големина : 11x7x3cm, 1pc.Количина : 5 Големини Слајд На Крајот Claps, 20 Pcs/Големина, 100 Pcs во Вкупниот; 100 Pcs Скок Прстени, 50 Pcs Hummer Ноктот Clasps, 50 Насоки Extender Синџири.Забелешка : сликата прикажана е застапеноста на објектот, ќе добиете од вистинската големина на предмети.Слика може да се појави поголем на вашиот екран.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ве молиме двојно проверите големините пред купување.Customer Service : Ако имате било каков проблем на нашиот производ, можете да кликнете на "продавачот контакт" копчето во вашата сметка да ни e-mail.ние би биле среќни да ви помогнат и ние ќе ви одговори веднаш штом ќе може да.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите