.

.

Gibelle Розова Мермер Туш Завеса за Бања Оркестарот, Симпатична Апстракт Розова и Злато Ткаенина Туш Завеса, Модерна Луксузна Уметност Декоративни Бања Туш Завеси Сет

Gibelle Розова Мермер Туш Завеса за Бања Оркестарот, Симпатична Апстракт Розова и Злато Ткаенина Туш Завеса,

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Премиум Материјал : Мека 100% полиестер платно е брзо сушење, навремено-отпорни, и машина-перат за лесно се грижи.Без хемиски или било чуден мирис.Не штети на луѓето.Исклучителен Дизајн : розова мермер туш завеса е погоден за секаков вид на бања оркестарот.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.Водоотпорен и Издржливи : туш завеса е направен од издржливи полиестер ткаенини.Тоа го спречува водата јавните надвор од бања област подот.Одржите вашиот дом чист и свеж.Едноставен за Инсталација : Кој засилен врвот насловот и 12 слободни метални куки.Тоа е погодно за декорирање и користење наскоро откако доби.Она што е уште поважно, мулти големини туш завеси се достапни.Мулти Прилики : туш завеса е совршен за сите кои сакаат да додадете малку забава и whimsy на нивните туш - го користите дома, condo, хотел, camper, RV, теретана и секаде на друго место сакате.Во Gibelle, ние се инсистира на изработка на оригинални дизајни и високо-квалитетни производи.Имаме професионален дизајн тимот за дизајн различни стилови на производи за вас, и се надевам дека можете да изберете задоволително производи.Тоа не е само брз начин да ви помогне да се реновира вашата бања со ниски трошоци, но исто така и совршен подарок идеја за вашите пријатели или роднини.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите