.

.

Outland Модели Воз на Железничката Изгледот Платформа / Вчитување на Клупа (Долго) x2 N Скала

Outland Модели Воз на Железничката Изгледот Платформа / Вчитување на Клупа (Долго) x2 N Скала

мислење на клиентот:

DEN 119.76
Достапност
Во достапна форма

Овој производ е создадена од страна на 3 D печатач.Исто како и повеќето други 3 D-печатени производи, кога ќе се погледне внимателно, можете да го видите печатење на обрасци, боја може да се користи за покривање на нив, ако не ги сакате нив се видливи.Ако сакате да се наслика овој производ, акрилни бои се препорачува.Собранието е потребно, лепак не е задолжителна, но се препорачува.Материјал : Пластика(PLA) Скала : N Скала / 1 : 160 Димензии : 143 mm x 23 mm x 11(H) mm / 5.63" x 0.91" x 0.43".

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите