.

.

C2D РАДОСТ Стилски Челик Рака Компатибилен со Garmin vivofit 3 Активност Tracker Бендови Замена на Додатокот со Метал Случај за Жени

C2D РАДОСТ Стилски Челик Рака Компатибилен со Garmin vivofit 3 Активност Tracker Бендови Замена на Додатокот

мислење на клиентот:

DEN 719.52
Достапност
Во достапна форма

Работи со Garmin vivofit 3. Погоден за 5.5-8.1 инчен зглобовите.Материјал : Добро полиран и направена од нерѓосувачки челик не ефтин цинк или алуминиум легура обвива без проблеми на вашиот зглоб и да го направи УДОБНО секојдневен придружник.Дизајн : Тенок, Dressy и елегантен дизајн за жените.Висок квалитет на метал со rhinestones дека искра, X-Облик уникатен дизајн со својот тенок и грациозен изглед ќе им даде на вашиот изглед голем поттик.ЛЕСНО ДА ја промените големината : Шест виткање clasps во секој бенд значи совршено се вклопуваат за максимална удобност.Едноставно отстранување на виткање затворач за да ја промените големината на бендот, без алатки потребни!.ГАРАНТИРА : 3-Месеци гаранција, ви овозможува услуги или замена ако има било кој квалитет на прашањето.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите