.

.

Самолепливи Складирање Рек Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Организатор Четка&Метла Складирање Алатка Rack(Црна двоен ред)

Самолепливи Складирање Рек Метла Држачот за Ѕид за правилно Поставена Организатор Четка&Метла Складирање Алатка

мислење на клиентот:

DEN 1800.00
Достапност
Во достапна форма

【Широка примена】се Применуваат за било место, може да се применат за вашата гаража, двор, кујна, перална, канцеларија, итн. 【Лесен за употреба】 Тоа е многу лесен за употреба, само внесете род на домаќинството алатка во card slot, тоа ќе се претвори во сиво, и тоа може да биде ставен лесно и брзо. 【Простор за заштеда на енергија】добар помошник за заштеда на простор, може да ви помогне да ги организирате метли, џогерите, rakes, алатки и други алатки за да го одржите вашиот дом со цел. 【Безбеден и удобен】Лесно да се инсталира, нема дупчење, без завртки, нема дупки на ѕидот, лесно да се инсталира и со налепници, нема да го оштети вашиот дом или ѕид. 【Избраните материјали】Тоа е направен од високо-квалитетна ABS пластика, ќе не ' рѓа, е многу силна, има силна товарот капацитет, и може да stably место домаќинство tools.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Материјал : ABS Големина : Пакет на 1 9*9*1cm / 3.54*3.54*0.39 во Пакет на 2 20*7*1cm / 7.87*2.76*0.39 во Боја : Бела / Црна (Изборен) Пакет Листа : 1* Метла Држачот(2* Метла Носителите)(Незадолжително) Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Клучни карактеристики

Condition:
100% brand new
Material:
ABS
Size:
Pack of 1  9*9*1cm / 3.54*3.54*0.39in
        Pack of 2  20*7*1cm / 7.87*2.76*0.39in   :
Color:
White / Black (Optional)
Package List:
1* Broom Holder(2* Broom Holders)(Optional) :
Notice:
Please allow 1-3cm error due to manual measurement and make sure you do not mind before ordering. :
Please understand that colors may exist chromatic aberration as the different placement of pictures. :

Им се допаѓа и на купувачите