.

.

Деца Бебе Момчиња 1-6 Години Лето Шорцеви Поставите Момче Животински Модел Блуза Копчето-Up Кошула + Кратки Панталони

Деца Бебе Момчиња 1-6 Години Лето Шорцеви Поставите Момче Животински Модел Блуза Копчето-Up Кошула + Кратки

мислење на клиентот:

DEN 270.96
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Памук.Машина За Миење.Материјал : Мека и дише памучна ткаенина, fadeless и машина перат.Симпатична Дизајн : Прекрасна животни шема блуза со лесни панталони панталони.Повик : Малку господа дневна или посебен повод шорцеви сет.Прилики : Одлична за забава,училиште,градинка,фотографија, роденден, парк ,одмор, плажа и сл.Возраст : 6-24 Months деца бебе момче младата кошула и панталони во собата, 2 T,3 T,4 T,5 T,6 T малку момчиња лето тимови.Здраво!Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга.клиенти сите се наши пријатели.Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Стил : Мода Материјал : Памук Мешавина Боја : Како на сликата Големина : 90/100/110/120/130 Има 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Она што Ќе Добиете за : 1 x Кошула Блузи 1 x Шорцеви Панталони.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите