.

.

Cabilock 1 Сет Морски Алатки Сет Вклучува Морска храна Ножици Нерѓосувачки Челик Морски Предници/Зема Лажици Мини Чекан за Hummer Рак Crawfish Prawns Ракчиња 8pcs

Cabilock 1 Сет Морски Алатки Сет Вклучува Морска храна Ножици Нерѓосувачки Челик Морски Предници/Зема Лажици

мислење на клиентот:

DEN 1752.00
Достапност
Во достапна форма

нерѓосувачки челик морски предници и изберете tools.Од суштинско значење морски вилушка и го избере сет за јадење на рак нозе, hummer опашки, остриги, и повеќе.Обезбедува дофат потребни за љубопитство длабоко во морски школки.Убаво дизајниран и издржливи.Машина за миење садови-безбедно.Опис Сет 1 Морска храна Алатки Сет Вклучува Морска храна Ножици Нерѓосувачки Челик Морски Предници/Зема Лажици Мини Чекан за Hummer Рак Crawfish Prawns Ракчиња 8pcs Features - Пакување Големина : 20x12x3.5cm/7.87x4.72x1.38inch.- Боја : Сребро.- Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Пакет Вклучувајќи 8 x Јадење на Рак Tools.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите