.

.

Звучна Картичка Полнење, Звучна Картичка Поставете 5V/1А Квалитет Чип Професионални Reverb Прилагодување за Мобилни Телефони, Компјутери и Таблети

Звучна Картичка Полнење, Звучна Картичка Поставете 5V/1А Квалитет Чип Професионални Reverb Прилагодување за

мислење на клиентот:

DEN 636.00
Достапност
Во достапна форма

СИЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : звукот картичката поддржува околу 99% од пеење во живо софтвер на пазарот, компатибилен со повеќето мобилни телефони, компјутери и таблети, со стабилна ефекти.ПОДДРШКА на РЕПРОДУКЦИЈАТА : глас пее во живо е да се врати уши преку следење, така што може да се слушне вашиот глас ефикасно.ПРОФЕСИОНАЛНИ REVERB ЗВУК : Професионални reverb прилагодување, големи knob дизајн, вртење на reverb може да се направи звук целосни и повеќе од три‑димензионални.SMART ЧИП : Неограничен врска придружба, висок квалитет на чип, стабилна сигнал, брз пренос.ИЗДРЖЛИВ МАТЕРИЈАЛ : V7 Звучна Картичка Полнење Направен од висок квалитет на железо материјал, издржлив и може да се користи за долго време.Функција : 1. На звучна картичка поддржува околу 99% од пеење во живо софтвер на пазарот, компатибилен со повеќето мобилни телефони, компјутери и таблети, со стабилна ефекти.2. Гласот пее во живо е да се врати уши преку следење, така што може да се слушне вашиот глас ефикасно.3. Неограничен број на конекција придружба, висок квалитет на чип, стабилна сигнал, брз пренос.4. Направен од висок квалитет на железо материјал, издржлив и може да се користи за долго време.5. Професионални reverb прилагодување, големи knob дизајн, вртење на reverb може да се направи звук целосни и повеќе од три‑димензионални.Како да го Користите : Plug и play Specification : Предмет Тип : Звук Card Material : Iron Channel Систем : Dual Channel Sampling Резолуција : 16bit Installation Метод : External Audio Интерфејс : 3.5 mm/0.13 во Interface Output Примерок : 48 KHz Built-во Литиум Батерија Капацитет : 1000m Ah (Inclusive)Мулти-говорник на Владата : 2.0 Полнење : 5 V/1 APackage Листа : 1 x Звук Card1 x Упатство2 x Cable1 x Полнење Кабел.

Клучни карактеристики

Item Type:
Sound Card
Material:
Iron
Channel System:
Dual Channel
Sampling Resolution:
16bit
Installation Method:
External
Audio Interface:
3.5mm/0.13in Interface
Output Sample:
48KHz
Built-in Lithium Battery Capacity:
1000mAh (Inclusive)
Multi-speaker Mode:
2.0
Charging:
5V/1A
Package List:
1 x Sound Card1 x Manual :
2 x Cable :
1 x Charging Cable :

Им се допаѓа и на купувачите