.

.

Автоматско Мачка задолжени за хранење телиња, Devokimi Заглави-Слободен 4L Автоматско Куче Храна Фармацевт со Програмабилни 1-9 Делови & Контрола 1-4 Оброци Дневно, 10-ТИ Гл

Автоматско Мачка задолжени за хранење телиња, Devokimi Заглави-Слободен 4L Автоматско Куче Храна Фармацевт со

мислење на клиентот:

DEN 1199.04
Достапност
Во достапна форма

ЧЕКОР 4 : Притиснете го ПОСТАВИТЕ за 3 S за снимање на 10-ТИ хранење повик.Лесно да се Постави & Чисти. 4 x Отстранлив Налепници.Ги ЗАГЛАВИ-СЛОБОДЕН ДИЗАЈН и 4 L ПРОЅИРЕН ХОПЕР-Со Заглави-слободен дизајн, кучето храна фармацевт нема да мелење да се запре и да бидат заробени,обезбедување да го следат вашиот тајмер хранење и издава храна. 1 x Автоматски Мачка фидер.Анти-Затнување Design Easy да се Постави & Clean10s Глас Recording Dual Моќ Supply Lock Капак & Копчето design Prevent непослушен миленици Удар по фидер.Тоа го прави многу полесно да се грижи вашето домашно милениче.Користење на USB кабел со анти-гризе најлон завиткување & адаптер или назад до 3 алкални D-cell батерии да се обезбедува нормално снабдување со храна дури и во итни случаи или струја. 3 x прирачниците.Анти-Затнување Дизајн.LCD Екранот Автоматски се заклучува-up : БЕЗ акција во рок од 30 години.Двојно Напојување.STEP2 : Притиснете го ПОСТАВИТЕ за 3 S за поставување на тековното време.Нема Wifi е потребно.Можете ли да замислите колку убаво би било да не мора да се грижите дали вашето домашно милениче е хранат на време?. 10-ти Глас за Снимање.STEP1 : Притиснете НАДОЛУ за 3 S за да го отклучите.Куче храна фармацевт работи со мемориска функција за да се спречи наглото на електричната енергија, па нема потреба за да го ресетирате хранење распоред. & Рачно вовлекување : Притиснете ДО & ДОЛУ копчиња истовремено (1 дел).ОБЕЗБЕДЕНИ ЗАКЛУЧУВАЊЕ на КАПАК и ДВОЕН НАПОЈУВАЊЕ-На безбедно Пресврт -Заклучување на капак, кои се спречи вашите миленици од пристап чуваат храна. 1 x USB Адаптер (5 V/1А). 1 x Desiccant кутија.Тоа доаѓа со desiccant кеса за да бидете сигурни дека kibble секогаш останува свежа.тоа е saver храна фармацевт и добар асистент да се грижи за вашата мачка/куче, овозможувајќи им да живеат на поздрав и поудобен живот.LCD Екранот Автоматски се заклучува-up : БЕЗ акција во рок од 30 години.Заклучување на Капак & Копчето дизајн.Притиснете за 3 S за да го Ресетирате Defautls.Притиснете за 3 S за да го Ресетирате Defautls.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите