.

.

52 Парче 16 Големина Капчиња Куки Игли Конци за Плетење Занает Капчиња Поставена во Пластични Случај ,Виолетова/Розова/Зелена/Розова ( Боја : Виолетова )

52 Парче 16 Големина Капчиња Куки Игли Конци за Плетење Занает Капчиња Поставена во Пластични Случај ,Виолетова/Розова/Зелена/Розова

мислење на клиентот:

DEN 1204.80
Достапност
Во достапна форма

Направени од високо квалитетни материјали.Направени од високо квалитетни материјали.Направени од високо квалитетни материјали.Издржливи, подолг сервисен живот и нема деформација.Мазна завршница, исто така, помага да се задржи мазна ритам кога по некоја шема.Различен тип на плетење алатки и удобен и практичен за употреба.Сите капчиња и шиење алатки се заштитени и избрани во еден случај.Нашиот случај, убаво дизајнирана и наменета за мерење, е цврста и отпорна да се осигура дека вие останете организирани и со сè во едно место и лесно да пристапите.Толку згоден кои може да се земе тоа каде и да одите.Идеални за ПАТУВАЊЕ.Складирање кутија содржи безбедна пластични ремени да ви помогне да ги организирате капчиња игли.Компактниот патување големина на кутија, значи и помалку простор окупирана во вашата торба, куфер, briefcase, фиока, ракавица кутија, плакар или секаде каде што можете да изберете.Ако сте уморни од тоа што не има сите алатки за да го завршите вашето проекти, не гледам понатаму.Креативноста никогаш не запира!Идеален подарок за роденден, Божиќ и Мајки Ден.Тие имаат подароци кои вие лично поврзана и тие ќе бидат многу среќни.Дајте му на вашиот сопруга и мајка на секогаш незаборавно изненадување.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите