.

.

LOVIVER 10 Парчиња Силиконски Приклучоци за Стакло Фармацевт Снимки Фармацевт Капи

LOVIVER 10 Парчиња Силиконски Приклучоци за Стакло Фармацевт Снимки Фармацевт Капи

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Голем accerssory за 6 шут течни фармацевт.Вклучува 10 компјутери пиво фармацевт soother.Совршен за редовни пиво фармацевт.Големина : : Должина : 2.7 cm/1.06 инчен; Дијаметар : 1cm/0.39 инч.Материјал : Силикон.Лесно приклучок на еден или повеќе дупка на точење пиво.Опис : - Вклучуваат 10 компјутери пиво фармацевт soother.Совршен за редовни пиво фармацевт. - Лесно да се приклучиш на еден или повеќе дупка на точење пиво. - Материјал : Силикон - Size : : Должина : 2.7 cm/1.06 инчен; Дијаметар : 1cm/0.39 инч. - Голема accerssory за 6 шут течни фармацевт.Пакетот Вклучува : 10 Piecesliquid фармацевт Приклучоци.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите