.

.

ЧИ Keratin Свила Инфузија , 6 Fl Мл

ЧИ Keratin Свила Инфузија , 6 Fl Мл

мислење на клиентот:

DEN 467.76
Достапност
Во достапна форма

Лечи и хидрира сува, оштетена коса.Ја подобрува еластичноста и го спречува идните кршење.Промовира долго-траен, здрава коса.Опис на производот ЧИ Keratin Свила Инфузија е моќен реконструкцијата комплекс кој се лечи и хидрира сува, оштетена коса.Додека природни keratin rebuilds на косата е cuticle, свила продира длабоко во косата, да го задржат влагата и изедначи на cuticle.Овој уникатен соединение драматично ја подобрува еластичноста и го спречува идните кршење, при додавање на интензивна хидратација дека го враќа мекост и сјај.Бренд Приказна ЧИ haircare и алатки кои се произведени од страна Farouk Системи на Хјустон врз основа на компанијата.ЧИ Keratin Свила Инфузија е моќен реконструкцијата комплекс кој се лечи и хидрира сува, оштетена коса.Овој уникатен соединение драматично ја подобрува еластичноста, се спречат идни кршење, при додавање на интензивна хидратација дека го враќа мекост и сјај.Нанесете мала количина на вашата дланка.Работа рамномерно низ косата.Се напушти и да се продолжи со стил.Веднаш се трансформира во вашата сува, frizz, keratin осиромашен коса во здрава, мазна брави со нови ЧИ Keratin Линија.Со Keratrix, која се користи за одржлив ослободување систем на технологија за целиот ден, третман и заштита.Овој високо софистицирана соединение replenishes и ја штити косата е природен keratin протеини, драматично подобрување на еластичноста и спречување на идните кршење, при додавање на интензивна хидратација дека го враќа мекост и сјај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите