.

.

Двонасочни Пневматски Мали цилиндри Алуминиум Легура 16mm понесе 250mm Удар MAL16-250 Мини воздух Цилиндар

Двонасочни Пневматски Мали цилиндри Алуминиум Легура 16mm понесе 250mm Удар MAL16-250 Мини воздух Цилиндар

мислење на клиентот:

DEN 271.20
Достапност
Во достапна форма

двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура 16mm понесе 250mm удар MAL16-250 мини воздух цилиндар.двонасочни пневматски мали цилиндри алуминиум легура мини воздух цилиндар Модел : MAL16-250 Б руда : 16mm Удар : 250mm *.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите