.

.

Диносаурус Креветчето Постелнина Поставите 3 еез Родово-Неутрални Бебиња Момчиња Девојчиња

Диносаурус Креветчето Постелнина Поставите 3 еез Родово-Неутрални Бебиња Момчиња Девојчиња

мислење на клиентот:

DEN 791.76
Достапност
Во достапна форма

На креветчето постелнина собата е направен од 100% микрофибер материјал.Нежна грижа за бебиња.Пакетот вклучува еден ватенка(42"x33"), еден опремени креветчето лист (28"x52"x8"), и еден прашина кавга(28"x52").Сите парчиња се мери за да се вклопи во стандардна големина креветчето кревет(28"x52" ).Шарени цртан филм диносаурус роден во џунглата.Симпатична дизајн го прави вашето бебе соба многу повеќе колоритни и топло.Машина перат, лесни ткаенини за лесно се грижи.Суши брзо на ја собори сува ниска.Се обрне внимание да НЕ се исуши чисти.Добар сон е значајна за бебе раст и развој.Овој сет е совршена, како подарок за нови мајки.Тоа е, исто така, совршен подарок за иднината бебе!.Warmoor 3 Дел Креветчето Постелнина Set - Утешителот, Опремени Креветчето Лист, и Креветчето Здолниште Картер е Дино Авантура 3 Дел Креветчето Постелнина Сет вклучува утешителот, опремени креветчето лист и креветчето здолниште.На утешителот има различни диносаурусите печатени на праисториски пејзаж со границата.Мерење 34" x 43", оваа утешителот е совршен за стомак време.Го монтира креветчето лист има исфрлат син дино и мерки 28" x 52", ставањето на стандардна големина креветчето душек.На креветчето здолниште е солидна сина со 10" капка.Оваа дино-мите собирање е сигурно да се направи вашиот палеонтологот насмевка!!!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите