.

.

Електрични Пица Рерна Countertop Пица Бејкер Електрични Снек Бејкер 2000W Еден Слој за Кујна Комерцијална Употреба не ' Рѓосувачки Челик 110V (2000W/Еден слој)

Електрични Пица Рерна Countertop Пица Бејкер Електрични Снек Бејкер 2000W Еден Слој за Кујна Комерцијална Употреба

мислење на клиентот:

DEN 5016.00
Достапност
Во достапна форма

【Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик】 Нашата фурна е погодна за домашни и деловни употреба.Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост. 【Време Контролните Копчиња】ви Овозможува да го поставите времето што е потребно.Како греење на елемент се движи нагоре и надолу, температурата расте брзо.Индивидуална контрола на температурата е многу лесен за употреба. 【Независна Контрола на Температурата】Можете да се потпираат на неа за да се готви вкусна храна по моќен 2000 W моќност, со прецизна контрола на температурата до 350 ° C (660 ° F). 【Лесен за Употреба】Стакло прозорци и затворен осветлување направи вашата храна видливи за време на готвење, и нашите пица печка е дизајниран за да ви овозможи со релаксирачки и ефикасно искуство. 【Широка Примена】Нашите печка е наменета за ресторан индустрија, ресторани и снек барови.Приватна користи, како што се семејството активности и семејството клубови се разбира, исто така, погодни за готвење пица, компир и леб, колачи, пити и колачи.Спецификација на производот : Материјал : не ' Рѓосувачки steel Number на слоеви : еден слој (2000 W)Напон : 110 V / 60 Hz Power : 2000 WTemperature : 50-appr. 350° C (највисока температура е околу 350°, и отстапување од 20°-30° е нормално)Максимална тајмер време : 60 minutes Product големина : 56*48.5*30cm/22*19*12in Internal големина на : 40*40*15.5 cm/16*16*6in Slate големина на : 40*40*0.7 cm/16*16*0.3 in Packing големина на : 63*58*32.5 cm/25*23*13in Gross тежина : 21.25 kg/47lb Net тежина : 20 кг/42lb The пакетот вклучува : 1 X пица oven Product опис : ★ Нашата фурна е погодна за домашни и деловни употреба.Изработени од нерѓосувачки челик за издржливост.★Време контролните копчиња овозможи да го поставите времето што е потребно.Како греење на елемент се движи нагоре и надолу, температурата расте брзо.Индивидуална контрола на температурата е многу лесен за употреба.★ Независна контрола на температурата, лесен за употреба, можете да се потпираат на неа за да се готви вкусна храна по моќен 2000 W моќност, со прецизна контрола на температурата до 350 ° C (660 ° F).★Стакло прозорци и внатрешното осветлување се направи вашата храна видливи за време на готвење.Кога температурата достигнува постави вредност, индикаторот светлина ќе ви кажат дека тоа може да биде лесно да се чистат во краток период на време.Нашите пица печки се дизајнирани да одговараат на која било средина и ќе ви обезбеди со релаксирачки и ефикасно искуство.★ Дизајниран за ресторан индустрија, ресторани и снек барови.Приватна користи, како што се семејството активности и семејството клубови се разбира, исто така, погодни за готвење пица, компир и леб, колачи, пити и колачи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите