.

.

5-1/2 L-Рачка за Заклучување за полнење,Hurricom Барака Вратата Latch со 4 Копчиња, 5-1/2 Матични Барака L-Рачка за Заклучување за Полнење за Фрла Врати, Playhouses, кокошарниците,Camper,

5-1/2 L-Рачка за Заклучување за полнење,Hurricom Барака Вратата Latch со 4 Копчиња, 5-1/2 Матични Барака L-Рачка

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

【Заврши Фрли Вратата Latch Комплет】Барака Вратата Хардвер комплет доаѓа со надворешни заклучување L-Рачка, внатре D-Справи и 4 Копчиња, 2 Навртки , 1 ⅛ " Хексадецимален Копче и 2 плетенка јаже keychains(случаен боја).тоа е многу лесно да се инсталира со 3/8 инчи dril. 【Трајни Ткаени Кожа Keychain, само во случај може да се изгуби или копчето скршени.Пакетот вклучува : 1 x Пред THandle1 x Назад D Handle2 x Филипс главата screws2 x keys1 x Ален wrench2 x Ткаени Кожа Keychain Easy да Install First step Use диск малку да се вежба за инсталација дупка, да го положат Thandle преку инсталација дупката и зацврстете го со вклучени selfdrilling завртки.Вториот step Remove поставите завртка и прилагодување Dhandle да ја дебелината на вашиот вратата, а потоа го држи Thandle фиксна да вратило со сет завртка која што со Ален клуч.Трето step When што пресврт надвор Thandle, на Dhandle резиња за градење на рамка.Со рачка во затворена положба, го тоа за 90 степени во правец на стрелките на часовникот за да се движат на отворена позиција.Ве молиме избра Thandle latch должина на времето на order4 1/2 е за 2 3/43 3/4 дебели doors5 1/2 е за 3 3/44 3/4 дебели врати.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите