.

.

Jewellers Алатки Екстра Голем Сет 5 Doming & Dapping Комплет 45Mm-25 ММ Накит Алатка

Jewellers Алатки Екстра Голем Сет 5 Doming & Dapping Комплет 45Mm-25 ММ Накит Алатка

мислење на клиентот:

DEN 911.76
Достапност
Во достапна форма

5pc комплет. *Изработени од челик. *Квалитет на дрвени plinth за безбедно чување и леснотија на користење.ЃЕРДАН MANDREL ДЕЛУКС ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ОВАА MANDREL Е НА ВРВОТ НА ОПСЕГ ДЕЛУКС МОДЕЛ НА ОБЛИК ЃЕРДАНИ ОВАА MANDREL Е МОРА ДА СЕ НАПРАВЕНИ ОД ПОЛИРАН МЕТАЛ МОЖЕ ДА СЕ КОРИСТИ ЗА ДА ФОРМИРААТ ВОСОК ИЛИ РАБОТА МЕТАЛ ВИСИНА 15СМ ШИРИНА 24 CM НАПРЕД-НАЗАД 25 CM ВРАТОТ ШИРИНА 11 CM.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите