.

.

Crabtree & Евелин Ултра Moisturising Рака Терапија La Source, 0.9 оз

Crabtree & Евелин Ултра Moisturising Рака Терапија La Source, 0.9 оз

мислење на клиентот:

DEN 180.00
Достапност
Во достапна форма

Содржи хидратантен ceramides и антиоксиданс-богати со витамин Д. Смирна екстракт помага состојба ноктите и кутикулите.Формулиран без минерални масла, parabens, пропилен гликол или натриум lauryl сулфат.Од мали, фамилијарните бизнис меѓународен луксузен бренд, ние сме останале верни на нашата визија за трансформација на секојдневните ритуали во извонредно пријатни искуства.Заклучување во lashings на влага со нашите La Source Ултра-Moisturising Рака Терапија.Исполнет со шеј путер, macadamia орев масло и алги и екстракти, алги, оваа интензивна крем ја храни кожата, така што е значително поблаги по секоја луксузен примена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите