.

.

Сметководствена Патување Случај за JBL Полнење 5, Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник Заштитна Силиконска Маска (Црна)

Сметководствена Патување Случај за JBL Полнење 5, Водоотпорен Преносни Bluetooth Звучник Заштитна Силиконска

мислење на клиентот:

DEN 329.76
Достапност
Во достапна форма

1. Совршено се вклопуваат : водоотпорен На преносни заштитна силиконска маска специјално дизајнирани за JBL Полнење 5 Bluetooth звучници е многу погодна за JBL Полнење 5. 2. Високо-квалитетни материјали : трајни органски силикон материјали, цврсти и издржливи, растеглив, deformable и издржливи, обезбедување на совршена заштита за вашиот јазик, спречување на гребење, влијанија и паѓа, што ги прави блиска и на фирмата. 3. Бариера-слободен дизајн : Овој заштитен капак има сопствен Bluetooth копчето за вклучување/исклучување на моќ, и тоа може да се наплатат и да пуштате музика при користење на заштитна маска, без да влијаат на квалитетот на звукот. 4. Удобен дизајн : Тоа е главно наменета за отворено погодност.Постојат две куки на страна.Гумени прстен може да се поправи претседателот на речиси сите објекти.Тоа исто така може да се зацврсти на рамо, рака за лесно носење. 5. Answer : ___________________________ Note : Само силикони заштитна маска (вклучувајќи го и рамо, рака,Carabiner,но не и на говорникот).Опис на производот : A водоотпорен и преносни заштитна силиконска маска специјално дизајнирани за JBL Полнење 5 Bluetooth звучници.Производ бои : Црна, зелена, портокалова и кафена.Производ материјал : Силикон материјал.Производ големина : 9.06*3.54*3.54 во.Пакет тежина : 151g.Пакување големина : 5.51*5.91*1.97 во.Применлив модел : JBL Полнење 5. Производ карактеристики : Лесен и трајни меки силиконски, многу погодна за JBL Полнење 5. JBL Полнење 5 е-мора да има артефакт за надворешна употреба, лесно да се носат.На здрав рамо, рака прави транспорт лесно, што го прави полесно за вас да ги со вас.Кога сакате да контролирате јачината на звукот на JBL Полнење 5 и други операции, копчиња на страна може да се управува без да влијаат на квалитетот на звукот.Пакување листа : 1*заштитна силиконска маска (вклучувајќи и рамо, рака,Carabiner,но не вклучувајќи и звучници).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите