.

.

Оригиналниот Еколошки Бамбус Вратот и Грлото на Перница - Вратот Болка Бамбус Поддршка Перница Грлото на Корекција Нема Slub Вратот Перници Погоден за Вратот и ' Рбет

Оригиналниот Еколошки Бамбус Вратот и Грлото на Перница - Вратот Болка Бамбус Поддршка Перница Грлото на Корекција

мислење на клиентот:

DEN 405.12
Достапност
Во достапна форма

✨ЕКОЛОШКИ МАТЕРИЈАЛИ : Бамбус перница вратот користејќи високо квалитетни, оригинални еколошки бамбус,не попуштат,ќе се чувствуваат многу удобно кога се користи,бамбус грлото на перница промовира држење и природни спиење навики за ублажување на болката. ✨УБЛАЖУВАЊЕ ФУНКЦИЈА : Вратот и грлото на перница,на помош на реакција сила на површината на вратот,на деформирани цервикален 'рбет се повлече и се протегала,деформирани цервикален' рбет се поправа, циркулацијата на крвта во вратот е мазна. ✨ЛЕСНИ ИЗДРЖЛИВИ : На лесен-за-чистење на мали вратот перница не колабира за долго време и да ја задржи својата форма.бамбус половина месечината перница е integrally формирана, светлина и издржливи, со мазна површина и не burrs,нема да слајд. ✨Се ПРИЛАГОДАТ НА ТОЛПАТА : Погоден за Луѓето кои компјутер, се вози автомобил или одржување на држење на телото,на димензија на бамбус поддржува перница одговара на кривина на 'рбетот, бамбус перница ќе и заштита на цервикален' рбет. ✨GURANTEE ЗА ВАС : ве Молиме имајте во предвид Бамбус перница не може да се користи како перница за спиење.Користете го за повеќе од 15-30 минути во еден момент, и полека се зголеми време подоцна。Ако не сте задоволни со вашиот купување или производот е оштетен во транзит, скршени, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ги реши вашите проблеми веднаш.Бамбус вратот перници може да се ублажат проблеми предизвикани од рамениците и вратот, и да се грижи за вашата секој сон!Име на производ : Бамбус грлото на перница Материјал : Бамбус.Големина на : 11.8x3.9x2.6inch.Пакетот вклучува : 1 бамбус грлото на перница, 1 pillowcase.Функција : ✨1.На бамбус половина-мун перница може да се ублажат болката.Можете да го користите ако имате врат и рамена болка, вкочанетост на рацете и нозете, рамо замор, несоница и dreaminess, вртоглавица, и беспомошна вратот. ✨2.Бамбус перници се лесни за чистење, цервикален ' рбет не е добро, и тие не можат да се фати ладна.Препорачливо е да се користат со pillowcases.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите