.

.

4Pcs Cascading Облека Закачалка Конектор Куки, Облека Складирање Гардероба Плакарот Организатор Простор за Заштеда на енергија Мулти-Кука Конектори

4Pcs Cascading Облека Закачалка Конектор Куки, Облека Складирање Гардероба Плакарот Организатор Простор за Заштеда

мислење на клиентот:

DEN 185.76
Достапност
Во достапна форма

Супер Простор за Заштеда на енергија за Плакарот- Cascading Облека Закачалка Куки може да се удвои плакарот просторот да се приспособат на новата облека, без да се ров стара облека.Товарот : максимална товарот капацитет можат да стигнат до 5kg/11b, задебелена PP материјал, и носивоста е посилна.Во прилог на чување, можете исто така да се откажам кеси, мулти-цел, се организираат на вашата гардероба, не се плаши од повеќе облека.Големина : 3cm * 14cm.Пакет Се Вклучени : 4* Облека Закачалка.Боја : White Size : 3cm * 14cm Color : White Package се Вклучени : 4* Облека Закачалка Connectors Quantity : 4 Pcs/set Material : PPAdaptation Закачалка Тип : Погоден за 90% закачалки, како на панталони багажник, цврсто дрво сунѓерот закачалка, вбризгување на закачалка, од не ' рѓосувачки челик закачалка, не-означување на закачалка, деца закачалка Итн.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите