.

.

На Децата Место Момчиња Активни Руно Jogger Панталони

На Децата Место Момчиња Активни Руно Jogger Панталони

мислење на клиентот:

DEN 237.60
Достапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Машина за миење.Оваа multipack на 2 деца момчиња jogger панталони се изработени од мека руно ткаенина.Пакување од 2 jogger панталони.Стилизирана со страна коса џебови и rib-сплетам здружени нога ракави.Акции-up на својот омилен од суштинско значење деца момчиња bottoms со овој пакет на 2 деца момчиња jogger панталони од Децата Место.Вредност-евтина облека и облека која е забавно и лесно да се стави заедно.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите