.

.

Биче Прстен Клешти 370 Прстени 3/4 Комплет Директно и се Наведнуваат 2 plier за Автомобилската Тапацир Материјали Алатки

Биче Прстен Клешти 370 Прстени 3/4 Комплет Директно и се Наведнуваат 2 plier за Автомобилската Тапацир Материјали

мислење на клиентот:

DEN 1031.76
Достапност
Во достапна форма

Биче Прстен Клешти 370 Прстени Директно И се Наведнуваат 2 plier Hog Прстени Клешти Должина 6.7 Инчи Припаѓа На Среден Биче Прстен Клешти.Рачни да се одржи 3/4 биче прстени во вилиците вклучуваат Погоден за : 1/2 3/8 3/16 9/16 11/16 1/4 1 ВО Идеален за надворешна употреба, како што се gabion кутии, стапици, tarps, кафези, огради и жица Лов животинско месо Скара колбаси синџир-линк мечување, заварени жица mesh, tarps и пластични мечување, geotextile, ерозија чорапи и booms, гума мембрани и кожа.Cushioned не се лизга костец, директно челик дизајн, околу 6.7 инчи во должина.Работи со повеќето биче прстени, димензии : 3/4, 1/2, 3/8 инчи Дизајниран за употреба во тапацир, bungee или шок канапи, пребивање, кафези, bagging, стапици, колбас обвивка и месо, кеси, и мечување.Дизајниран за нас во авто тапацир,столче печка загреана греење кулер за ладење кул, Животни миленичиња кафез, куче кафез, мачка кафез, ограда, оградата,столче капак.Биче Прстен Клешти 370 Прстени 3/4 Комплет Директно И се Наведнуваат 2 plier За Автомобилската Тапацир Материјали Алатки Лесен за употреба пролет натоварени челик биче прстен клешти со cushioned не се лизга костец.Дизајниран да се одржи и да го затворите индивидуални биче прстени до ¾ " големина.Дизајниран за нас во авто тапацир,столче печка загреана греење кулер за ладење кул, Животни миленичиња кафез, куче кафез, мачка кафез, ограда, оградата,столче маска,bungee или шок канапи, пребивање, кафези, bagging, стапици, колбас обвивка и месо, кеси, и мечување.Дизајн Дизајниран со премиум cushioned не се лизга костец.Одржува и се затвора индивидуалната биче прстени до ¾ " големина.Овој комплет вклучува околу поцинкуван челик D стил тапацир биче прстени, повеќе од доволно за едно седиште.Овие биче прстен се блесна поцинкуван да понуди основна заштита од rusting и нуди поголема заштита од полиран челик биче прстени.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите