.

.

МОЌ ВОДСТВО ЛАТ pulldown прилози, Ергономски Рачка, Кабел Машина за Назад Сила Воз, Веслање Т-бар V-бар Pully Кабел Машина Додатоци, ќе се Применуваат до Bicep Навивам Tricep pulldown

МОЌ ВОДСТВО ЛАТ pulldown прилози, Ергономски Рачка, Кабел Машина за Назад Сила Воз, Веслање Т-бар V-бар Pully

мислење на клиентот:

DEN 6959.76
Достапност
Во достапна форма

100% текстура потопување пластични gre+100% цврст челик. 【Ергономски V форма дизајн】 Ергономски V форма дизајн овозможува поголема движење опсег, поудобно и посилен стисок, ја стимулира грбните мускули во едно подлабоко ниво, што вежба лесно и ефикасно. 【Здрав & Трајни】 Бренд-нови 13mm челик ракав дизајн и 100% текстура потопување пластични енкапсулација, се намалува носат и солза во секојдневна вежба, се Прошири на производот услуга живот. 【Влечење до 880 кг】 Лесно да се поврзете со вашиот кабелски машина, Смит машина, итн.Висок квалитет на цврст челик поддржува до 880 кг на влечење.Ви помогне да се прошири обемот на вежбање и за подобрување на ефективноста на вежбањето. 【Повеќе избор】Обезбеди група на 5 или сет од 8 прилози, ги Задоволат вашите различни вежба потреби, Погоден за сите кабел машини, смит машина вежби, и совршен додаток на вашата домашна фитнес опрема. 【Сила за Обука Придружник】 Вежба вашата triceps, biceps, грбот, рамената, а стомачните мускули, и да се подобри вашиот зафат со инкорпорирање на овие во вашата сила за обука план, изработка на сила обука бриз. (1) Широк Зафат се направи висока позиција се повлече надолу обука вежби, кои се главно насочени кон јакнење на ширината на задната страна контура.Таа го стимулира латералниот latissimus dorsi, trapezius, и teres големи мускули и длабоко го стимулира грбните мускули. (2) Средината надвор од Контрола повлекува назад рачка за да се направи висока повлече надолу движење, обуката целна е главно внатрешниот дел на latissimus dorsi и trapezius мускулите.Тоа исто така може да се зајакне ширина на задната страна контура. (3) во Средината на Внатрешната Контрола се справува не седнува веслање акција.Обуката цели се главно на внатрешниот latissimus dorsi, на prismatic средината и инфериорни trapezius мускулите, и на задните deltoid мускулите.Тоа исто така може да се зајакне дебелина на задната страна контура. (1) Неутрален Зафат се справува направи висока позиција се повлече надолу движења.Обуката целна е главно внатрешниот latissimus dorsi и trapezius мускулите.Тоа исто така може да се зајакне ширина на задната страна контура. (2) Обратна Зафат се справува направи да седнат веслање акција.Обуката цели се главно на внатрешниот latissimus dorsi, prismatic мускули, долниот trapezius мускулите, и задните deltoid мускулите, главно за зајакнување на дебелината на задната страна контура.Со својата уникатна дланка поддршка, дури и моќта на целата дланка и прстите, длабока стимулација на biceps или triceps мускулите.подобро таргетирање на biceps и triceps за прецизно вежби, да се Подобри ефект на тренинг.Лесно да се поврзете со вашиот кабелски машина, смит машина, или моќ кафез.висок квалитет на цврст челик поддржува до 880 кг на влечење.прецизен процес деталите се само за извршување на подобро искуство.Начинот на користење на секоја различни додатоци и целната мускулна група за вежбање се во спротивност.Користете точни додаток за остварување на целта мускулна група.Со својата уникатна дланка поддршка на & 100% текстура потопување пластични енкапсулација, тоа целосно mobilizes силата на целните мускулна група, длабоко ја стимулира целта мускулна група, и подобро цели целта на мускулите за прецизна вежба, и се добива подобар вежба ефект со поудобно вежба искуство.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите