.

.

PlusAcc Компатибилен со HomePod Мини Стенд - Биро Маса Стојат Држачот за Дома Pod Mini, Нема Послаб Звук, Простор за Заштеда на енергија Додатоци за Домот Pod Mini (Црна)

PlusAcc Компатибилен со HomePod Мини Стенд - Биро Маса Стојат Држачот за Дома Pod Mini, Нема Послаб Звук, Простор

мислење на клиентот:

DEN 311.76
Достапност
Во достапна форма

【Компатибилност】Овој компактен apple homepod мини застане е специјален дизајн за Home Pod мини САМО, совршено го прави вашиот homepod мини изгледа повеќе елегантен. (Не за Home Pod!уредот не е вклучен). 【Подобрува Звукот Видливост 】Направени од високо квалитетен материјал, само место претседателот на врвот на стојат без никакво влијание за препознавање на глас или квалитет на звукот, уживаат во музиката цело време. 【Простор за Заштеда на Homepod Мини Носителот】На homepod мини планината случај совршен за да се обезбеди простор за заштеда на решение, се ослободи од десктоп и да го штити уредот од оштетувања. 【Компактен & Здрав】Оваа samll homepod мини биро застане е лесна инсталација и да има говорникот безбедно, на дното на силиконски подлога го задржува точка цврсто на маса, се избегнува лизгање во мазна површина. 【Извонредна Услуга По Продажбата】ве Молиме прочитајте го упатството внимателно пред да ја инсталирате.Ако имате било какви прашања во врска homepod мини полица, само нас контакт и нашите професионални услуги на клиентите тим ќе се обезбеди најдобро решение во рок од 24 часа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите