.

.

Преносни Менување на Подлога Лимони Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога Водоотпорен(6ut3f)

Преносни Менување на Подлога Лимони Патување Менување на Подлога,Промена на Пелена Подлога Водоотпорен(6ut3f)

мислење на клиентот:

DEN 383.76
Достапност
Во достапна форма

влакна.Увезени.Да се подобри Удобноста прилагодливи рамо, рака, и зглобовите/шетач рака за погодност.Едноставно капка на pronto преносни менување на рампа во вашата торба, рака на вашиот зглоб или клип на вашиот шетач и да си одат!.Лесен за Складирање Џеб – Внатре секоја промена мат ќе најдете на страна џебови за чување essentials и брише или пелена џеб,или совршен за клучеви, мобилен телефон или други лични предмети.Мека, Композитни Сунѓер – Таму е сложено сунѓерот внатрешноста на урина подлога за заштита на главата и телото, додека сте нивно менување за удобен поддршка.Големина : 20*27 инчен Материјал : Полиестер Печати : еден двострано печатење Опис : Преносни пелена подлога; количка; со Велкро може да бидат обесени во шетач.На пелена може да бидат сместени на страната на чување џеб.Само околу 0.15 кг.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите