.

.

GmLife денот на Благодарноста Злато Лист Салфетка Прстени на Сопствениците Сет од 6, Остава Салфетка Прстени за Маса Амбиент ,Есенска Декорација на Одмор Партија,Свад?

GmLife денот на Благодарноста Злато Лист Салфетка Прстени на Сопствениците Сет од 6, Остава Салфетка Прстени

мислење на клиентот:

DEN 276.96
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : 6 парчиња Златен лист салфетка прстени,доволно количина за да се задоволат вашиот партиски украсни потреби во секојдневниот живот ; Прстен Големина : 1.76 инчи (4.3 cm) во дијаметар, одговара најмногу салфетка облека.Овие лист салфетка прстени се направи на квалитетот метал обложено со светли злато, брусен гроздобер злато за да се исполнат различни декоративни потреби.Овие салфетка прстен носители може да се користи во дом, канцеларија, хотели, ресторани, барови, кафулиња, продавници, и многу други места.Исто така, таа одговара на свадба, вечера, роденден и фестивалот прием.Салфетка токи одржување совети : да се Држат настрана од хемикалии, пот, тушеви, и пречки за да се избегне било каква штета и долгорочна употреба, без товар.Ако има дамки, избришете ги со влажна сунѓер.Задоволството на клиентите е најважното нешто.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот или ве прави незадоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние се стремиме да ви обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга.Задоволството на клиентите е најважното нешто.Ако производот има било какви проблеми со квалитетот или ве прави незадоволни, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ние се стремиме да ви обезбеди највисок квалитет на производи и најдобра услуга.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите