.

.

ELIDOMC Чаши Виски, Сет од 4 10 МЛ Виски Очила Сет за Пиење Бурбон, Скоч, саем, Коктел, Ирското Виски, Доведе Слободни Коктел-Чаши Со Луксузен Подарок Кутија

ELIDOMC Чаши Виски, Сет од 4 10 МЛ Виски Очила Сет за Пиење Бурбон, Скоч, саем, Коктел, Ирското Виски,

мислење на клиентот:

DEN 503.76
Достапност
Во достапна форма

ЦЕЛОСНО ЕЛЕГАНЦИЈА ВИСКИ ОЧИЛА, Вклучувајќи 4 X 10 0 Z старомодни Очила.Направена Од Премиум Доведе Слободни Кристал Материјал И lustrous Стакло.Се забавува Во Грандиозниот Начин Со Овој Луксузен Бурбон Очила.Како надополнување на ВАШИОТ БАР СО УНИКАТНИ ВИСКИ СТАКЛО во СОБАТА, Овие луксузни Бурбон Очила Ви овозможи Да имам арома на Вашиот Виски.Премиум Дебели Ѕидови Дизајн И Тешка Бројат База За Да Се Задржи Вашиот Пијалок На Совршена Температура И Лесно Можат Да Се Одржуваат.РАЗНОВРСНА БУРБОН ОЧИЛА, Совршен За Виски, Бурбон, Виски, Вотка, Коктел И Други Алкохол.Совршен Виски & Ирски Подароци За Било Виски Ентузијасти Или Виски Алкохоличари Или Како Божиќ Подарок За Таа Посебна Личност.ВИСТИНСКАТА УБАВИНА И ЕКСТРА-ВРЕДНОСТ ВИСКИ ЧАША, Овие Прекрасни Бурбон Очила Доаѓа Во ELIDOMC Впишани Врежана Магнетни Затворање Подарок Кутија Која Може да Биде Добро Заштитени за Време на Превозот Или Складирањето.Дизајнот На Виски Очила Е Совршено Погодна За Placeing Виски Мраз Камења, Виски Топки, Или Коцки Мраз.ВИСОК КВАЛИТЕТ 100% КРИСТАЛ ВИСКИ ЧАША, ELIDOMC 4 Pcs Чаши Виски Е Направен Од Премиум Доведе Слободни Ултра-Јасност во Чаша, да ги Задржи Вашите Пијат Безбедно И Обезбедува Виски Задржува Температура, машина за миење Садови Безбедно, Препорачуваме Рака Мие.ELIDOMC Уникатни Чаши Виски - Сет Од 4 Вистинската Убавина И Екстра-Вредност Чаши Виски во Собата,во Која беа Вклучени 4 X 10 Мл Коктел-Чаши.Цената најчесто се Исти Како збир На 2 Од Другите.Ултра Јасност Кристал Бурбон Класи, НЕМА Мали Воздушни Меурчиња Или Дамки Од Нашите Води-слободен Кристалните Чаши.Направена Од Премиум Доведе Слободни Кристал Материјал И lustrous Стакло, Во светот најасните и повеќето lustrous стакло.Елеганција Дизајн Чаши Виски, Трајни Дебели Ѕидови Дизајн И Тешка Бројат База Може Да Биде Елегантно Се Вклопува Во Вашата Рака.Издржливи И Висок Капацитет, Виски Tumblers На Големината На 3.6" (D) X 3.6"(H), Капацитет : 10 Мл / 300ml, Дизајнот На Виски Очила Е Совршено Погодна За Ставање Виски Мраз Камења Или Коцки Мраз.Prefect Подарок Идеја, Овие Прекрасни Чаши Виски Доаѓа Во ELIDOMC Впишани Врежана Магнетни Затворање Луксузен Подарок Кутија Со Ткаенина за Чистење Кои Може да Бидат Добро Заштитени за Време на Превозот Или Складирањето.Совршен Подарок За Секоја Виски Ентузијаст Или Виски Работам Или Како Одличен Божиќ Подарок За Таа Посебна Личност.Издржливи и Здрав,Овие Чаши Виски Може да Се користи во Замрзнувач, Микробранова печка и машина за миење Садови Безбедно,На Се Не Само што Домот, Тие си Здрав.Се ПРЕПОРАЧУВА Да се Измијат Со Вода И Избришете Со Вклучени Крпа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите