.

.

Две Нозе Напред Оклахома Sooners Младата Новороденче лигавче Чист Памук, Со Кука И Јамка Затворање (Оклахома Sooners Шарени )

Две Нозе Напред Оклахома Sooners Младата Новороденче лигавче Чист Памук, Со Кука И Јамка Затворање (Оклахома

мислење на клиентот:

DEN 381.36
Достапност
Во достапна форма

100% Памук.Кука и Јамка затворање.Машина За Миење.Оклахома Sooners Шарени Бебе Bibs за девојки се дизајнирани со совршена логото на нив и атрактивна боја години за да го сакаат своето училиште од почеток.Заврши со појавување на училиште се облекуваат и одлична комбинација на бои прават деца сакаат нивната облека.Ние имаме различни лигавче шарени и polka dot толку малку оние кои имаат облека на нивниот избор.Нашите Новороденче bibs се супер absorptive направен од 100% чист памук bibs без нервозни материјал.Нема посебно внимание е потребно да ги задржи во добра состојба само машина за миење нив да се користи за секојдневна рутина.Оклахома Sooners Шарени Бебе Бебе момче Bibs 0-6 Месеци се заврши со Прилагодливи Бебе Велкро да се задржи облека од добивање натопени кога тие се drooling за време на teething.Овие се дизајнирани за совршено да се вклопат на новородените е вратот.Teething Bibs се состојат од Повеќе слоеви на лигавче за заштита на облека од drooling.Совршен подарок да им даде на вашата сакана новородените бебиња.Неверојатно, Исечете, и Употребливи подарок за бебиња.Нашиот празник bibs се многу совршен стајлинг додатоци за модерните родители да ги задржи најдобрите изгледот на нивното Бебе.Ние веруваме во задоволството на нашите клиенти и имаме доверба во квалитетот на bibs.Значи, овие bibs ќе го задржи вашето дете смири и да се релаксираат како тој нема да се иритирате од материјал.Секое бебе му треба лигавче и наше е мек!Направена од премиум чешлани памук, ова лигавче е една големина одговара на сите и да може да расте со вашето бебе.Обезбедува околу бебето со велкро затворање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите