.

.

Жените Pullover Дуксери Долг Ракав Копчето До Суичери Есен Зима Маскирани Т Кошула Drawstring Џеб Џемпер

Жените Pullover Дуксери Долг Ракав Копчето До Суичери Есен Зима Маскирани Т Кошула Drawstring Џеб Џемпер

мислење на клиентот:

DEN 186.72
Достапност
Во достапна форма

Ве молиме проверете ја големината на табелата пред да ја купите.Направени во САД или Увезуваат.Polycotton.Копче затворање.Рака Мие Само. 【Брза Испорака】7-20 дена!!!Азија ГОЛЕМИНА Е ПОМАЛА ОД ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА ГОЛЕМИНА, МОЖЕ да се КУПИ ПОГОЛЕМА ГОЛЕМИНА.Жените Долг Ракав Качулка Материјал : полиестер / spandex / памук.Долг ракав pullover, еластичен, дише, меки и удобни за носење, супер страшни, супер секси стил, многу топла и супер симпатична.На УДОБЕН материјал НЕ се направи сте нервозни, но се стави вашиот телото во релаксирана состојба.Во ред, еластична, push-up & мода ткаенина, се чувствуваат мазна и сензуална против кожата, greately ослободување вашиот bodyshape. 【Женска Кул Дуксери】xiloccer жените долг ракав исечете качулка, никогаш нема да излезат од мода, совршено ги покажува вашите бројки, создавајќи секси и привлечни слика, што го прави повеќе шармантна и шик, еден мора да има објект во вашиот плакар, pefect да се носат со leggings, тесни фармерки, здолништа, фустан, панталони, панталони, мантил, јакна, сандали, високи потпетици, чизми за да се заврши повик се погледне, и тоа лесно може да се носи како еден неврзан панталони за повеќе dressy изглед. 【Жените Pullover Качулка】Долг ракав тренингот дуксери за Жените, совршен за дома, за спиење, дневна повик, спорт, фитнес, трчање, јога, партија, вежба, кондиција, саем, коктел, тренингот или одмор во секоја сезона од зима кон пролет.Geat за Одмор, Церемонијата, Свадба, Роденден, Aniversary, Ангажирање, Диплома Партија, Датум, Интервју, Модерен Шоу, денот на Вљубените, Божиќ, Денот на Мајката.Најдобар Подарок за Себе, Булчински Подароци, Мајка, Жена, пријател, Љубовник, Девојка, Најдобрите Подароци за Неа. 【100% Гаранција】Најдобри Жените Заслужува Најдобри Долг Ракав Графички Дуксери.Стилски женска долг ракав сечење на врвот качулка, се достапни во различни бои и големини за вашиот избор.Забелешка : ве Молиме погледнете за да ја видите нашата големина на табелата слика за повеќето точни одговара. (Не големината на табелата).xiloccer врвен приоритет е задоволството на клиентите.Облека за Нега : Машина или Рака Мие со Ладна Вода.Хлор / Висат Линија или Сува.качулка, zip качулка, без ракави качулка, розова качулка, браун качулка, графички дуксери, исечете качулка, кул дуксери, zip до качулка, обичај дуксери, симпатична дуксери, гроздобер дуксери, жолта качулка, сива качулка, евтини дуксери, краток ракав качулка, дизајнер дуксери, сечење на врвот качулка, портокал качулка, мачка качулка, исечете zip до качулка, кавер-качулка, се врзуваат боја качулка, бела качулка, неколку дуксери, црна zip до качулка, црната качулка, маскирани т кошула, појавување на дуксери за парови, pullover качулка, качулка т кошула.Боја : (#002)црна | Големина : Мали Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите