.

.

2Pack Безбедносни Заштитни Очила Сина Светлина Блокирање на Очила за Мажи Жени (2Pack-Црно-Сино)

2Pack Безбедносни Заштитни Очила Сина Светлина Блокирање на Очила за Мажи Жени (2Pack-Црно-Сино)

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

TR90 е мемориска полимерни материјали.Тоа е издржлива и флексибилен материјал кој е удобно и лесни која има карактеристики на супер грубост, судир отпор и низок коефициент на триење, итн.Тие ви даде класичен, елегантен изглед само квадратни рамки може да се обезбеди.Одлично за работа, ноќи, и во секое време сакате полна сина светлина заштита.На лесни и издржливи TR90 рамка става без стрес на вашиот нос се обезбеди удобност за долги периоди на време.Оваа Очила е Многу светла и Удобна,Погоден за Возење,Риболов, Дрво, Сликање.Анти-магла, прилагодлив Храмот Должина очила,со висок квалитет goggels,јасна рамка и да ја исчистите леќите.Ги ублажува визуелна замор и неудобност од долги периоди на веб сурфање, игри и работи под флуоресцентни светла со UV400 заштита и за намалување на отсјај.Погоден за Играње на Компјутерски,Гледање ТЕЛЕВИЗИЈА, Играње на мобилен телефон,Работи и во Друга Прилика.Willochra очила се првите очила кои изгледаат и се чувствуваат како класичен очила рамки.Овој вид на заштитни очила има висок квалитет на сина светлина блокирање и анти-магла ефекти.Безбедноста очила се завиткани во рамка со транспарентен страничните панели и врвот штитови.Тоа обезбедува добра периферна визија и заштита.Во моментов, многу луѓе треба лични заштитни очила за активности на отворено и патување за заштита на нивната безбедност.Ако сакате да имаат еден пар на очила, тоа ќе не направи да изгледа срам во јавноста, бидејќи на своите претерани изглед.Покрај тоа, можете да го носат на работа во текот на целиот ден.Бидејќи тоа може да значи дека вашите очила не ќе се чувствувате уморни.Овој пар на очила е најдобар избор.Нашите очи биле изложени на опасни средини за долго време.Дали знаете овие, како што се токсични haze, прашина од ветерот носена, полен, сино светло, ултравиолетовите зраци, зрачење, со текот на времето,Тоа може да предизвика многу болести на очите, како што се ретинопатија.utting на телефон надолу е ТЕШКО.Така што треба еден пар на мултифункционален очила симпатична заштита на вашите очи е ЛЕСНО со нашите сина светлина очила.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите