.

.

Haperlare Екстра Долг Туш Завеса со Snap-in Ткаенина Лагер Сет, Тешка Тежина 84 Инчи Отпорен на Вода Туш Завеси Машина Перат, 72W x 84L, Морнарица

Haperlare Екстра Долг Туш Завеса со Snap-in Ткаенина Лагер Сет, Тешка Тежина 84 Инчи Отпорен на Вода Туш Завеси

мислење на клиентот:

DEN 695.76
Достапност
Во достапна форма

Тешка Тежина 100% Полиестер Обичен Плоштадот Текстура Ткаенина Со 180 Gsm (Грам По Квадратен Метар).ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Нашата туш завеса е направен од тешки-тежина ткиво ткаенина конструкција со класичен прост плоштадот текстура, мека рака чувствуваат, трајни и дебел материјал.На луксуз и spa-како се чувствуваат се изведува кога туширање или бањање.ДОМОТ повторно обезбедување на здрава животна средина во вашата бања и да се заштити вашата приватност добро.Чиста боја туш завеса надополнета од страна на стилски обичен Плоштадот шема додава елеганција на вашата бања.На современ и едноставен дизајн оди добро со многу украсување стилови, одличен избор, како хотел или дома када туш завеси.Тешки ткаенина додава чувство на draping, носи свежи и светли за капење животната средина.Доставување на прифатлива дома декор со уникатни модни дизајни и високи стандарди за квалитет.Создавање на уметност, која ќе се зголеми секој простор во вашиот дом и да се подобри вашиот familys целокупната благосостојба.Тешка тежина 100% полиестер текстура ткаенина со 180 Gsm (грам по квадратен метар).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите