.

.

Чевли Багажник, Дрвени Влечки Рек Заштедува Простор Бања Бања 58 x 20 x 32 cm, D-J

Чевли Багажник, Дрвени Влечки Рек Заштедува Простор Бања Бања 58 x 20 x 32 cm, D-J

мислење на клиентот:

DEN 1701.60
Достапност
Во достапна форма

* Стилски и здрав заградата е направен од висок квалитет на цврсто дрво На дрво изгледа домот и влага отпорни На влажни чевли се нема проблем!. *Чевли рек Трајни чевли преградата што го задржува вашиот влез и accommodates чевли во фоајето, спална соба, балкон, итн.Лесно да се соберат : едноставна монтажа и демонтажа.Тоа е исто така многу лесно да се чисти.Простор за заштеда на енергија : Ова трајни чевли покрие прави чевли уредни и уреден, така што чевлите не може да се види и вашата соба е чиста.Флексибилност : Дали тоа е во подрумот, спална соба, детска соба, тавански или кампување, можете да го стави таму каде што сакате.Тоа ќе ги заштити вашите чевли многу добро.Оваа чевли решетката се направени од издржлив материјал конектори.Ова е добар полица за зачувување на вашите чевли, погоден за вашиот вратата, влезот премин, кал соба, спална соба, гардероба итн.Оваа spacesaving чевли рек исто така, може да бидат ставени во еден агол или во салата.На чевли решетката е повеќе од само чиста чевли решетката.Несомнено е дека овој шик чевли решетката може да се постави било каде во домот, како што е на влезот, дневна соба, гаража, тераса и купатило.Сепак, тоа не е ограничено на чевли.Додека висина е во право, можете исто така да поставите книги, торби, цвеќиња, па дури и бања прибор на полиците.Пробајте го ова, нејзината флексибилност дефинитивно ќе ве изненади.Купување на овој уред ќе донесе повеќе удобноста на вашиот живот!спецификација : Име : чевли рек Боја : дрво боја, Големина : 58 x 20 x 32 cm Тежина : 998g Стил : Нордиските style At влезот : ви помогнат во организирањето на чевли расфрлани на врата.Ова е совршено влезот на мебел и чевли кои ќе остават на подот.Ако се чувствувате несоодветни, можете да изберете друг број на полици и производи за вас за да изберете од.Пакет Содржина : 1 чевли rack Delivery датум : Пристигнување во 721 работни дена по плаќањето, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашиот understanding Precautions : 1. Димензии се мери со рака, и физика и податоците може да се грешка на 12 cm.2. Поради разликата во компјутерски монитори, може да има мала празнина во боја.Ова е нормално, не е квалитет прашање.3. Овој производ е за чевли решетката и не содржи други снимање реквизити.4. При купување, бидете сигурни дека вашиот дом е погоден за оваа чевли рек капак.5. Примени во 721 работни дена по купувањето.Ако имате било какви прашања во врска со процесот на купување, ве молиме контактирајте ме во време, јас ќе одговори на вашите податоци во рок од 24 часа!Ви посакувам среќен живот!.

Клучни карактеристики

Name:
shoe rack
Color:
wood color
Size:
58 x 20 x 32 cm
Weight:
998g
Style:
Nordic style
At the entrance:
help organize the shoes scattered at the door. This is the perfect entrance to the furniture and shoes that leave the floor. If you feel unsuitable, you can choose other shoe racks and products for you to choose from.
Package Contents:
1 shoe rack :
Delivery date:
Arrival within 721 working days after payment, please be patient, thank you for your understanding
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :

Им се допаѓа и на купувачите