.

.

Bonarty Природно Дрво Анти Целулит Massager Телото Циркулацијата На Мускулите Се Релаксираат Форма Сауна, Масажа, Спа Монистра Бања Четка

Bonarty Природно Дрво Анти Целулит Massager Телото Циркулацијата На Мускулите Се Релаксираат Форма Сауна, Масажа,

мислење на клиентот:

DEN 239.76
Достапност
Во достапна форма

Масажа на кожата во нагоре кружни движење.Употреба пред вашиот туш може да помогне да се ревитализира и да се подобри вашата кожа мазна изглед.Може да се користи за масажа, спа етерично масло СПА, кој е корисно за подобра апсорпција на етерични масла.Се ослободите од целулитот со оваа анти-целулит Massager Четка.За најдобри резултати, користете го секојдневно пред вашата бања или туш.Со добар квалитет материјал и обработка занаети, издржливи во употреба.Опис : Се ослободи од целулитот со оваа анти-целулит Massager Четка. - Со добар квалитет материјал и обработка занаети, издржливи во употреба. - Може да се користи за масажа, спа етерично масло СПА, кој е корисно за подобра апсорпција на етерични масла. - Масажа на кожата во нагоре кружни движење.Употреба пред вашиот туш може да помогне да се ревитализира и да се подобри вашата кожа мазна изглед. - За најдобри резултати, користете го секојдневно пред вашата бања или туш.Спецификација : - Материјал : Дрво+Гума - Големина(Dxšxv) : 12.8x7.4x4cm/5.03x2.91x1.57inch Package Вклучува : 1 Парче СПА Massager Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите