.

.

Камин Шпорет, за Дома 25.9×7.1×22.0 Електричен Камин Грејач Динамичен Пламен Ефект Вдлабнати Електричен Камин 1500W Црна Метална Рамка Соба Грејач со Далечински Управува?

Камин Шпорет, за Дома 25.9×7.1×22.0 Електричен Камин Грејач Динамичен Пламен Ефект Вдлабнати Електричен Камин

мислење на клиентот:

DEN 933.60
Достапност
Во достапна форма

Овој стилски камин е совршен за вашиот дом, дневната соба и спалната соба.Високо-квалитетни материјали : Потрошни челик материјал, високо-квалитетни спреј бои, користете електричен камин за подолго време.Реална Пламен Ефекти:Преку калено стакло, можете да видите реално пламен ефект симулиран со електричен камин, само како традиционална камин, кој носи визуелно пријатна атмосфера.Производот е поделена на горниот воздушен вентил и понизок воздушен вентил, Димензии : L 25.9"×D 7.1"×H 22.0",дадени како целина, по инсталацијата, може да се користи по напојување .Мулти Оперативни Режими : трупот копчиња и далечински управувач операција се практичен и удобен;Висок квалитет на кабелот за напојување, со вкупна должина од околу 1,5 метри, во согласност со стандардите; вклучувајќи греење функција, топол воздух разнесени надвор од воздух излезот, моќ : 750-1500 watts.Ако имате било какви прашања во врска со нашиот производ, можете да го контактирате овластениот сервис, и ние ќе одговориме на вашите прашања во време.Име на производ : Електричен Камин Грејач Производ материјали : Челик body Use гориво : чиста water Mode на работата : копчето + remote Product функција : декоративни ornamental Rated напон : 110 V - 240 VProduct моќност : 750-1500 WNote : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред купување.2. Освен за производство на Електрична декоративни камин прикажани во производот фотографии, други предмети кои не се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека различни монитори може да предизвика мала боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Поради прирачник за мерење, таму ќе биде мал износ на грешка.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Нашата продавница има различни стилови и бои, можете да го видите тоа во мојата продавница.6. Вашиот споделување и повратни информации се добредојдени, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите