.

.

Американската Биотехнолошка Снабдување ABT-РК-UCFS-0104G Премиер Undercounter Фрижидер, Самостојна, Стаклена Врата, 1 сертификати. ft. Капацитет, Бела

Американската Биотехнолошка Снабдување ABT-РК-UCFS-0104G Премиер Undercounter Фрижидер, Самостојна, Стаклена

мислење на клиентот:

DEN 3780.24
Достапност
Во достапна форма

Надворешноста боја : Бела.Ладилни : R600a.Се одмрзне : циклус.УЛ/c-ул Наведени.Дигитални температура на екранот.Единици дојде стандард со микропроцесори температура контролер со коишто се слушаат и визуелни аларми, дигитални температура на екранот, далечински аларм контакти, внесени брави на вратите и израмнување на нозе.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите