.

.

Еден Клик Убавина б.Активни Дуо, Longwear Шминка, Усна Комплет и Око за Полнење во Кул Актовите

Еден Клик Убавина б.Активни Дуо, Longwear Шминка, Усна Комплет и Око за Полнење во Кул Актовите

мислење на клиентот:

DEN 924.00
Достапност
Во достапна форма

Се создаде изгледа дека е природно, драматични, или било каде во меѓу - можностите се бескрајни.Носат било комбинација на производи да се создаде изглед за секој момент во животот.Се создаде око изгледа дека е природно, драматични, или било каде во меѓу - можностите се бескрајни.Носат било комбинација на производи да се создаде изглед за секој момент во животот.Поседувате ПОГЛЕДНЕ 1 за еден суптилен, но сепак полиран изглед во канцеларија, а потоа се изгради драма во движење со ИЗГЛЕД 2 за вашиот ноќта.Окото комплет вклучува Крем Сенка Стап, Volumizing Маскара, и Црна Јаглерод Eyeliner На Крем Сенка Стап вклопува беспрекорно врз eyelids со лесни, па дури и бојата.Нејзините браздата слободни и трансфер-отпорни, за целодневно носење.Постигнување на оптимална изведба и прозрачна сјај сите одеднаш!.Нашата Чиста Усна Креда обезбедува хранлива нега, суптилни боја, волумен и сјај на сите во еден!На Мат Сомот Усна Креда глајд модели на weightlessly за целосна покриеност, живописни бои.Преглед и контурата на усните со појавување на Усна Лагер за долгорочната дефиниција.Оваа дупка со-доказ формула никогаш не пердуви или крвари, па можете да уживате максимално исполнување.Изразат својата креативност со ова дуо кој обезбедува сестран изгледа и професионални резултати.б.АКТИВНИ шминка обезбедува максимална влијание, со минимален напор.Нашите формули оди на екстра миле да се поддржи вашиот енергичен, секогаш во движење начин на живот, за беспрекорна шминка и дење и ноќе.Како вашите животи се busier, знаеме дека сакате попаметни начини да се направи-up.Секој Еден Клик Убавина комплет вклучува внимателно curated бои и бои за да ви овозможи да креирате посакуваниот изглед, едноставно и со доверба.На располагање исклучиво на овие колекции се наменети за секој кој има за цел олеснување и достапност во нивната секојдневна шминка рутина.Во ера на погодност, совршен изглед е на еден клик од вас.
б.АКТИВНИ Усна Комплет - за жената секогаш на-на-go, кој сака брзо, практично, и моментален бенефиции - максимум влијание, со минимум на текст.Шминка која го подобрува, не ги покрива нејзината природна убавина.
АПЛИКАЦИЈАТА СОВЕТИ :
Деноноќно Усна Лагер - користете го јазичето лагер за дефинирање и преглед на контурата на усните, пред да аплицираат.Ова го прави грешка-доказ апликација полесно.
Мат Усни Креда - нанесете крем слој да се достави храбар, лесни мат боја.Се ИЗГРАДИ со дополнителни слоеви за прилагодено боја.ПРЕСВРТ до открие повеќе од креда.
Чиста Усна Креда - Применува бестежин слој да се достави чиста удобно боја.Се ИЗГРАДИ со дополнителни слоеви за прилагодено боја.ПРЕСВРТ до открие повеќе од креда.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите