.

.

U. S. R. & R Алатки Златно Жолта 14K Крстот 16.2 Грама (Распнувањето на Христос.)

U. S. R. & R Алатки Златно Жолта 14K Крстот 16.2 Грама (Распнувањето на Христос.)

мислење на клиентот:

DEN 885.60
Достапност
Во достапна форма

ЗЛАТНО ЖОЛТА 14 K КРСТОТ 16.2 ГРАМА (Распнувањето на Христос.).Боја - жолта Материјал : 14 Kt (руски 585) Злато (Ако е потребно, може да се одбележи владата на примерокот (сонда).Оваа услуга се плаќа, доколку сте заинтересирани, ве молиме контактирајте со нас) Под еден синџир со дијаметар од не повеќе од 4.00 милиметри Тежина - 16.2 грама Должина - 49.0 милиметри Ширина - 28.5 милиметри Дебелина - 2.60 милиметри.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите