.

.

Близнаци 5x7 3D Втиснување Folders-Начичкана Кожа, Транспарентна

Близнаци 5x7 3D Втиснување Folders-Начичкана Кожа, Транспарентна

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

Земја На Потекло : Кина.Број на модел : ГЕМ-EF5-3 D-СЛ.Објектот Пакет Димензија : 9.7244094389" L x 6.5748031429" W x 0.2755905509" H. Точка Пакет Тежина : 0.24471311082 lb.Додадете неверојатна длабочина и димензија на вашиот занает проекти со овој 3 D втиснување папка.Тоа е совршен за употреба со различни материјали и да даде зачудувачки димензионални ефекти на вашите мали проекти.Ве молиме имајте во предвид : овие втиснување папки се подебели од стандарден втиснување папка, па поинаков сендвич за вашата машина може да се бара.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите