.

.

На Старец Свитоци V: Skyrim: Dragonborn - Xbox 360 Дигитален Код

На Старец Свитоци V: Skyrim: Dragonborn - Xbox 360 Дигитален Код

мислење на клиентот:

DEN 479.76
Достапност
Во достапна форма

Со овој официјален add-on за Старец Свитоци V : Skyrim, патување во близина на брегот на Morrowind, на островот Solstheim.Средба на нови градови, занданите, и потраги, како што траверс пепел отпад и глацијални долините на оваа нова земја.Стане моќен со повеќе нови вика дека се наведнуваат на волјата на вашите непријатели и да се скроти дури и змејови.Вашата судбина, како и судбината на Solstheim, виси во состојба ќе се соочи со исклучување против вашиот deadliest противник – на првиот Dragonborn.Системски побарувања : Поддржани оперативен СИСТЕМ : Xbox 360 .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите