.

.

Телескопски Инспекција Огледало, Кружни Инспекција Огледало, Телескопски Инспекција Огледало, Флексибилни Инспекција Огледало 360 Ротација, со Тока Голем Круг Зав?

Телескопски Инспекција Огледало, Кружни Инспекција Огледало, Телескопски Инспекција Огледало, Флексибилни Инспекција

мислење на клиентот:

DEN 275.76
Достапност
Во достапна форма

Огледало Големина : 3.35"*3.35" (85mm*85mm)Продолжен Должина : 34" се Урна во Должина : 7.5".Не само што е огледало telescoping, тоа исто така има 360 степени вртливата двојно топката заеднички за екстра гледање способности.Инспекција огледала се идеални за toolmakers, machinists, инспектори и механика;.Направени од издржлив челик со природни нерѓосувачки челик заврши.Одлично за инспекции, детални проекти, и повеќе.Големина Име : Инспекција Огледало-01.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите