.

.

faruijie Белење на Заби Сенка Водич - Заб Белење Сенка на Табелата 3D R-20 Професионален Стоматолошки Боја Споредување Следење со Случајот & Огледало 20 Бои

faruijie Белење на Заби Сенка Водич - Заб Белење Сенка на Табелата 3D R-20 Професионален Стоматолошки Боја Споредување

мислење на клиентот:

DEN 1233.60
Достапност
Во достапна форма

✔【Прецизни Сенка Определба】 : 20 бои професионално белење на заби сенка водичи, лесно се читаат со ласерски гравирани брои.Едноставно и јасно, ви дава висока точност на забите боја.Брзи, сигурни и прецизни сенка определба. ✔【Неопходна Алатка за Белеење на Заби】Заб сенка водич, идеален за споредување на забите нијанси пред & после белење, следење на белење на сила по белење на постапката.Високо-квалитетни порцелански 3 D заби сенка водич, погоден за белеење на заби и вметнување лажни заб. ✔【Висок Квалитет】На белење сенка водич усвојување на високо квалитетни порцелански материјали.Нашата стоматолошка сенка шема има уникатен изглед дизајн и мазна преглед.Доаѓаат со стилски алуминиум случај и вграден во огледало, пренослив и практичен, добар помошник за вас. ✔【Лекар & Пациентот】 Оваа убава боја на забите водич ќе ви помогне да ги покажете вашите пациенти каде што стои на забите белина и мерење на нивниот напредок во текот на белење на заби процес.Погоден за стоматолошки клиники, ова стоматолошки заби сенка упатство е неопходен инструмент за белење на заби третман. ✔【Отстранлив】 : Секој заб може да биде индивидуално да се отстранат, лесно да се чисти и да ги чува.Answer : ___________________________ Note : сенка водич база е само погодна за површината дезинфекција.Пластични делови на сенката водич не се отпорни на monomers. ❀ Опис : Идеален за споредување на забите нијанси пред & после белење.Белење на заби сенка водич со ласерски graved брои, лесно може да се прочитаат, следење и споредба белење ефект. 20 бои, едноставни и јасни, ви дава висока точност на забите боја. ❀ Карактеристики : ✔Боја : црна ✔Димензија : 22*12.19*3.48 cm/8.66*4.8*1.37 инч.Пакет тежина : 0.43 kg ✔Материјал : Rsin и алуминиум ❀ Пакетот вклучува : 1 x заби сенка водич ❀ Забелешка : Совршен Производи и Услуги : Ние сме посветени на обезбедување на високо квалитетни производи и услуги на клиентите.Вашето купување е секогаш покриени со доживотна гаранција.Ако имате било какви проблеми, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку сервисот.Нашите професионални услуги на клиентите е секогаш на располагање.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите