.

.

CPS UV55 Coolant Течење Откривање на Комплет

CPS UV55 Coolant Течење Откривање на Комплет

мислење на клиентот:

DEN 2192.64
Достапност
Во достапна форма

UVPRO Светлина, Стискаш-Инјектор, Боја Касети, Очила и Случајот.UV55 CPS УВ coolant течење откривање комплет.Целосен професионален квалитет комплет.Моќен UVLED светилка технологија.Брзо и лесно компресија систем.Користете Moonshine TMdye боја кертриџ без UV55 проблеми.Вклучува : UVPRO LED светилка, компресија пиштол инјектор со црево. (1) УВ боја кертриџ, на 90 степен R-134a ниска спојка, ја подобрува безбедноста очила, UVS2 боја кертриџ и за носење.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите