.

.

X-DREE Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M12x150mm 4pcs(Лос P-ERNOS де expansión chapados en цинк amarillo anclan лос P-ERNOS де reparación de automóviles Gecko M12x150m

X-DREE Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M12x150mm 4pcs(Лос P-ERNOS

мислење на клиентот:

DEN 592.08
Достапност
Во достапна форма

Име На Производ : Автомобил Поправка Проширување Гром; Материјал : Метал, Жолта Цинк Позлатен.Тежина : 501g; Пакет Содржина : 4 x Автомобил Поправка Проширување Гром.Тема Големина : М12 x 95mm/0.47" x 3.7"(D*L); Главна Боја : Бронзени на Ѕвонење.Вкупна Должина : 150mm/5.9"; Рамен Миење Големина : 24 x 2mm/0.94" x 0.08"(D*T)(Longitud вкупно : 150 mm / 5,9' '; Tamaño де ла arandela plana : 24 x 2 mm / 0,94' 'x 0.08' '(D * T).Вежба Удар Дијаметар : 12mm/0.47"; Хексадецимален Орев Ширина : 19mm/0.75"(Diámetro del perforador : 12 mm / 0.47' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 19 мм / 0.75' '.Жолта Цинк Позлатен Проширување Гром Подлога Gecko Автомобил Поправка Завртки M12x150mm 4pcs Made на метал материјал во бронза на ѕвонење, М12 конец, 150mm долго.Висока јачина проширување завртки автомобил поправка gecko проширување болт, добар квалитет за подолго користење.0 Опис во Spanish Los P-ERNOS де expansión chapados en цинк amarillo anclan лос P-ERNOS де reparación de automóviles Gecko M12x150mm 4pcs Nombre del producto : Perno де expansión де reparación de automóviles; Материјал : Метал, Цинк amarillo plateado Peso : 501g; Contenido del paquete : 4 x Perno де expansión став reparación де automóviles Tamaño rosca de : М12 x 95 mm / 0,47' 'x 3,7' '(D * L); Боја на директорот : Tono bronce Longitud вкупно : 150 mm / 5,9' '; Tamaño де ла arandela plana : 24 x 2 mm / 0,94' 'x 0.08' '(D * T) Diámetro del perforador : 12 mm / 0.47' '; Ancho де ла tuerca хексагонална : 19 мм / 0.75' '.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите