.

.

6 Пакети Бебе Менување Подлога Бамбус Quilted Подебели Водоотпорен Менување на Подлога Облоги Преносни Менување Пелена Подлога Перат Пелена Промена Мат за Унисекс Бе?

6 Пакети Бебе Менување Подлога Бамбус Quilted Подебели Водоотпорен Менување на Подлога Облоги Преносни Менување

мислење на клиентот:

DEN 575.76
Достапност
Во достапна форма

5-слој бебе подлога : Кожа-friendly да се користи, главно направени од памучен материјал, и на дното на подлога има TPU водоотпорен филм, тоа е добра вода абсорбента, дише и сигурен, кожата-friendly за бебиња да се користи.Она што ќе добиете : пакетот доаѓа со 6 парчиња на бебе менување влошки во 3 бои, вклучувајќи ги и розова, сина и бела, доволно количество може да ги задоволи вашето бебе е дневни потреби и замени, мазна и мека површината нема да предизвика непријатност за бебето е деликатна кожа.Водоотпорен и обновливи : бебето промена на лагер состои од водоотпорен филм што можете брзо да ги апсорбира влага, целосно течење-доказ, тие имаат добра изработка и крои прави подлога не е лесно да се деформира и кавгата кога перење; рампа може да се мијат со рака или со машина, и воздух суши брзо.Свитлива и преносни : големината на водоотпорен промена на лагер е прибл. 36 x 70 см/ 14.2 x 27.6 инчи, соодветна големина убаво погоден за бебе да лажат, поради удобно материјал, кога ќе излезете со вашето бебе, ќе може да се свитка во градинка торба, тоа не заземаат многу простор; Тоа е светлина и тоа е добро да ги носите.Не се лизга дизајн : на промена на пелена влошки се лесни за користење, тие можат да се применат како колички влошки, бебето е лулка влошки, креветчето влошки, bassinet влошки и така натаму, не е не се лизга дизајн, кога ќе го поставите тоа под бебе, на лагер нема да се движат поради бебето движење, одговара на повеќето стандардни големина промена влошки.Бебето преносни менување на мат водоотпорен има разновиден usages.Тоа може да се примени за кампување, патување, пешачење и на излет.Вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели кои стане почетниците родители.На обновливи бебе менување облоги имаат солидна боја.Кога ќе се мијат нив, тие не се лесно да исчезнат надвор и да навивам, на работ е обвиткани во вкупното е удобен и мека, ве молиме да обрнете внимание за перење пред да ја користите.Карактеристики : Материјал : памук Боја : розова, сина, бела Големина : прибл. 36 x 70 см/ 11.2 x 27.6 инчи Пакетот вклучува : 6 x Унисекс бебе менување влошки Забелешка : ве Молиме да се мијат пред употреба.Прирачник за мерење, ве молиме овозможи мало грешки на големината.Бојата може да постои мала разлика поради различни екранот се прикажува.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите